Algemeen telefoonnummer
(088) 730 42 00

Openingstijden telefooncentrale
maandag t/m donderdag: 8.30 tot 17.00 uur
vrijdag: 8.30 tot 12.30 uur

E-mailadressen SSH-kantoren
(Verstuur je een e-mail vanuit Hotmail? Dan kan het helaas voorkomen dat Hotmail je e-mail soms 'vasthoudt' en na enige tijd pas bij ons aflevert. We raden je daarom aan een andere mailbrowser te gebruiken.)

Groningen: groningen@sshxl.nl
Maastricht: maastricht@sshxl.nl
Rotterdam: rotterdam@sshxl.nl
Tilburg: tilburg@sshxl.nl
Zwolle: zwolle@sshxl.nl
Utrecht, Amersfoort, Bunnik & Zeist:
- utrecht@sshxl.nl
- tijdelijkekamers@sshxl.nl  (tijdelijke kamers)
- shortstayutrecht@sshxl.nl (reserved accommodations)

Zakelijke e-mails
Voor zakelijke digitale post kunt u ons bereiken via zakelijk@sshxl.nl.

Reparatie melden
Heb je een reparatieverzoek vul dan het reparatieformulier in. Bellen kan ook: (088) 7304200. Is er sprake van een calamiteit zoals brand, lekkage van gas- en waterleidingen of stormschade, gebruik dan niet het formulier maar bel ons! In geval van calamiteiten is dit nummer ook bereikbaar buiten kantooruren en in het weekend.

Klacht
Heb je een klacht, dan kan je deze bij ons melden via klachten@sshxl.nl. Lees meer over het indienen van klachten.

Facebook
Uiteraard vind je ons op Facebook:
www.facebook.com/sshxl
www.facebook.com/sshinternationalstudent

Tip: wist je dat we voor deze locaties ook aparte Facebookpagina's hebben:
Groningen: www.facebook.com/GroningenSSH
Maastricht: www.facebook.com/maastrichtssh
Rotterdam: www.facebook.com/SSHRotterdam
Tilburg: www.facebook.com/TalentSquareTilburg
Zwolle: www.facebook.com/zwollessh
Utrecht Tijdelijke Kamers: www.facebook.com/tijdelijkekamersUtrecht

En onze nieuwe projecten:
De Trefkoel in Groningen: www.facebook.com/trefkoel
De Kwekerij in Utrecht: www.facebook.com/wonenindekwekerij

Twitter
www.twitter.com/sshxl 

Algemeen adres
Postbus 85042
3508 AA Utrecht

Bankrekeningnummer voor huurbetaling
SSH
NL77INGB0003614600
BIC-/SWIFTcode: INGBNL2A

Bankrekeningnummer voor huurbetaling huurders Casa Confetti (Leuvenplein)
Casa Confetti
NL57BNGH0285138782
BIC-/SWIFTcode: BNGHNL2G

Organisatiegegevens
KvK-nummer: 30092565
BTW-nummer: NL002882632B01